„Powrót do przeszłości 3
Byliśmy na Różanym Wzgórzu już trzeci raz. Jak zawsze wspaniała atmosfera, uczucie, że jesteśmy u siebie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z faktu ponownego pobytu w tak cudownym miejscu.
Serdecznie dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie nas, za waszą gościnność.”

Przemek, Iza i Piotrek P.
18.07.2013


„Gospodarze Różanego Wzgórza to bardzo gościnni i dyskretni Państwo, dziękujemy za cenne wskazówki jak poruszać się po tych przepięknych terenach. To dzięki Nim zobaczyliśmy wiele przepięknych miejsc i za to bardzo dziękujemy.
Jest to miejsce, które chętnie będziemy polecać.
Ciasto było wspaniałe!!!
Życzymy powodzenia w życiu prywatnym i w prowadzeniu Różanego Wzgórza.”

Joanna i Marek A. z Warszawy
19.12.2012


„Drodzy Gospodarze!
Subtelny styl wygodnie urządzonych pomieszczeń, dbałość o szczegóły i unoszący się w powietrzu zapach czystości to zalety, które tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Wspaniałym dopełnieniem jest świetnie zaprojektowany i wypielęgnowany ogród, pachnący zapachem majowych kwiatów.
Jest to miejsce magnetyczne, do którego chętnie się powraca, gdyż każda chwila spędzona tutaj jest przyjemnością – szczególnie po długiej i męczącej podróży.
Całe to piękno Drodzy Państwo jest Waszą zasługą i za to Wam serdecznie dziękujemy.
Życzymy szczęścia w każdej dziedzinie życia i pomyślnego rozwoju dalszej działalności.

Z. i R. W.
25.05.2012


„Serdecznie dziękujemy za możliwość spędzenia końcówki roku 2011 na Różanym Wzgórzu. Spotkaliśmy się tu z niezwykłą serdecznością gospodarzy, niespotykaną wręcz gościnnością i życzliwością. Szukaliśmy uroczego i spokojnego miejsca do wypoczynku w gronie przyjaciół i dzieci – i gospodarstwo w Owieśnie spełniło wszelkie nasze oczekiwania. Chętnie wrócimy tu ponownie i będziemy zachwalać to magiczne miejsce wśród naszych znajomych.
Dziękujemy też za przepyszne ciasta i sałatki! :)”

Anna i Sebastian S., Marta, Jacek i Jaś G.
Monika, Wojtek i Gabrysia P.
27.12.2011


„Dziękujemy za mile spędzony czas, wspaniałą gościnę i dobre rady jak najlepiej dojechać do atrakcji turystycznych które okazały się bardzo pomocne, wypoczęci i pełni werwy niestety musimy wracać w swoje strony.”

Krzysiek, Marzena, Karolina, Rafał, Dawid z Elbląga
22-29.07.2010


„Niezmiernie szczęśliwi i zadowoleni z pobytu we wspaniałej okolicy oraz z przemiłej atmosfery do wypoczynku stworzonej przez wspaniałych gospodarzy. Będziemy mile i z rozrzewnieniem wspominać ten czas relaksu i wypoczynku licząc, że wrócimy tutaj jeszcze nie jeden raz …”

Krzysztof O. z Lubińca
Jerzy F. z Gdyni
6-10.07.2009


„Chcąc wyrwać się od miejskiego zgiełku, natłoku pracy i trwającego pół roku remontu trafiliśmy na idealne miejsce odpoczynku. Owiesno 30 okazało się wymarzoną oazą ciszy, kontaktu z przyrodą i bardzo miłego towarzystwa naszych Gospodarzy. Bardzo dziękujemy za udane wakacje, huśtawkę, ognisko i pyszne jedzenie! Wszystkiego dobrego!”

Ania, Bartek i Franek (w brzuchu) z Wrocławia
25.07 – 01.08.2009