Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne Różane Wzgórze ZAPRASZA do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Dolnym Śląsku. Gospodarstwo położone jest w Owieśnie w cichym, ustronnym miejscu w pobliżu Gór Sowich. Gospodarstwo Agroturystyczne Różane Wzgórze to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju. Turyści lubiący aktywny wypoczynek znajdą u nas wiele atrakcji. Agroturystyka jest świetnym miejscem wypadowym na rowerowe i piesze wycieczki w pobliskie Góry Sowie oraz po Kotlinie Kłodzkiej.

Pokoje

Oferujemy 10 miejsc noclegowych w trzech pokojach. Dwa pokoje czteroosobowe i jeden dwuosobowy. Wszystkie pokoje mają osobne łazienki. Do dyspozycji goście mają w pełni wyposażony aneks kuchenny jadalnię z wyjściem na duży ogród. Nasi goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu. Wszystkim zmotoryzowanym zapewniamy miejsca parkingowe.

W naszych pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Ogród

Nasz ogród to wspaniałe miejsce do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Znajdziecie tu drzewa owocowe, krzewy ozdobne i kwiaty oraz wydzielone miejsce na biesiady przy ognisku. Ogród to również ekscytujące i bezpieczne miejsce do zabawy dla waszych pociech, umożliwiamy dzieciom kontakt ze zwierzętami.

W naszym ogrodzie znajdziesz liczne ławki, huśtawki, a także altanki i pergole, które zapewnią Ci chwilę wytchnienia po aktywnym dniu. Wszystko to w otoczeniu pięknej zieleni, kwiatów i drzew, co pozwoli Ci na pełen relaks i zapomnienie o problemach codziennego życia.

Zapraszamy do naszego urokliwego ogrodu, gdzie możesz wypocząć i cieszyć się pięknem przyrody.

 

Wyróżnienia

Na tej stronie mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyróżnienia i certyfikaty zdobyte przez nasze gospodarstwo agroturystyczne podczas różnych wystaw i konkursów.